Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
EGON ERICSSON-WEINEMO. Hamnmagasin. Olja på duk. Signerad Egon E:son Weinemo.
18054. EGON ERICSSON-WEINEMO. Hamnmagasin. Olja på duk. Signerad Egon E:son Weinemo.
70 x 75 cm.
Tryckmärke.
Gör en kostnadsfri värdering!
70 x 75 cm.
Tryckmärke.
Garpenhus Auktioner
5 360