STOL, Elias Barup, Gärsnäs, 1950/60-tal.

180548. STOL, Elias Barup, Gärsnäs, 1950/60-tal.

Ben av bok. Ryggtavla i formpressad teak.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 229