LEKSAKER i gummi. 2 st. Disneyfigurer. 1950-tal.

180533. LEKSAKER i gummi. 2 st. Disneyfigurer. 1950-tal.

Musse pigg, höjd 12 cm, märkt, Walt Disney Productions, Brabo
Kalle Anka, höjd, 12 cm, märkt, Walt Disney Productions.

Bruksslitage, repor och avskav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 561