SKÅP, Reiners Mjölby, Gustaviansk-stil, 1900 tal.

180483. SKÅP, Reiners Mjölby, Gustaviansk-stil, 1900 tal.

Längd 123 cm, bredd 59 cm, höjd 143 cm.

repor och slagmärken, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 328