YTTERFODER, 2 st Fajans, Rörstrand, Jugend.

180453. YTTERFODER, 2 st Fajans, Rörstrand, Jugend.

ljus botten, dekor av blommor och blad i grönt, samt blommor i gult och rosa.
Höjd 15 - 18 cm.

slitage, krackelyr, en med rörstrandsmärket avskrapat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 - 18 cm.

Antal besök: 1 083