THORVALD RYGAARD. Skogslandskap med björkar. Olja på duk. Signerad T.Rygård 1918.

180372. THORVALD RYGAARD. Skogslandskap med björkar. Olja på duk. Signerad T.Rygård 1918.

45 x 70 cm.

Thorvald Rygaard (1872–1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 70 cm.

Thorvald Rygaard (1872–1939)

Antal besök: 1 717