HALSBAND, silver, troligen Kultateollisuus Ky, Åbo, Finland. 1960/70-tal.

180371. HALSBAND, silver, troligen Kultateollisuus Ky, Åbo, Finland. 1960/70-tal.

Stämplad 830S, svensk importstämpel samt "Finland".
Hänge ca 4,6 x 5 cm.
Vikt ca.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hänge ca 4,6 x 5 cm.
Vikt ca.

Antal besök: 3 022