SKÅLAR, 2 + 5 st, "Krenit", Herbert Krenchel, Danmark, 1900-talets andra hälft.

18036. SKÅLAR, 2 + 5 st, "Krenit", Herbert Krenchel, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Svartlackerad metall utvändigt, invändigt emaljerade, diameter 12,5 resp. 25 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 293