VAS, glas, möjligen Lars Hellsten, etikettmärkt Orrefors.

180357. VAS, glas, möjligen Lars Hellsten, etikettmärkt Orrefors.

Underfång i lila. Höjd ca 32,5 cm.

Slipad botten med pålimmad glasskiva. Bottennagg. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 621