vinylskivor, 7 stycken.

vinylskivor, 7 stycken.
180338. vinylskivor, 7 stycken.

register, omslag undertecknat för hand,
Peter Maffay, Phil Collins, Sting, Utlänning,
Barbara Streisand, Rod Steward, Tina Turner (filmmusik).

täcken/skivorna visar tecken på slitage på grund av ålder, skivorna har ibland repor,
2 x inlägget saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 x inlägget saknas.

Auktionshaus Dannenberg
Antal besök: 1 901