180338. vinylskivor, 7 stycken.
register, omslag undertecknat för hand,
Peter Maffay, Phil Collins, Sting, Utlänning,
Barbara Streisand, Rod Steward, Tina Turner (filmmusik).
täcken/skivorna visar tecken på slitage på grund av ålder, skivorna har ibland repor,
2 x inlägget saknas.