SERVISDELAR, 29 delar, Vallmo, Rörstrand.

180325. SERVISDELAR, 29 delar, Vallmo, Rörstrand.

11 tallrikar, 10 djupa tallrikar, 3 skålar, såsskål,
3 små assietter, uppläggningsfat.

Slitage, glasyr krackeleringar, ett fat och såsskål med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 12 973