PLUNTOR, glas, 2 st, 1800 och 1900-tal.

180321. PLUNTOR, glas, 2 st, 1800 och 1900-tal.

Plunta, Oskar II monogram och blomsterdekor. Höjd 23 cm.
Plunta, Reijmyre, etsad dekor. Höjd 23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 055