LJUSSTAKAR, ett par, porslin, "Musselmalet", Royal Copenhagen, 1900-talets andra hälft.

18031. LJUSSTAKAR, ett par, porslin, "Musselmalet", Royal Copenhagen, 1900-talets andra hälft.

Höjd 23 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 952