FÅTÖLJ, med mönstrad kretongklädsel, sent 1900-tal.

180193. FÅTÖLJ, med mönstrad kretongklädsel, sent 1900-tal.

Rygghöjd ca 70 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 70 cm.

Bruksskick.

Garpenhus Hässleholm
Antal besök: 1 039