FERDINAND PREISS. Efter. Sittande gymnast med ring i brons. Signerad J Preiss.

180180. FERDINAND PREISS. Efter. Sittande gymnast med ring i brons. Signerad J Preiss.

Höjd 42 cm inklusive marmorfot
Stämplad Bronze garanti Paris J B Deposee.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 217