PETITE CHAISE LONGUE, rokokostil, 1900-tal.

180133. PETITE CHAISE LONGUE, rokokostil, 1900-tal.

Bonad stomme. Rosa stoppad sits. Längd 92, höjd 84 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 002