GULDFÖREMÅL 18 k.

GULDFÖREMÅL 18 k.
180000. GULDFÖREMÅL 18 k.

4 st ringar, brosch samt örhänge, Allt stämplat 18 k, Vikt 18,2 gram.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
180000. GULDFÖREMÅL 18 k.

Åldersslitage.

Antal besök: 962