PIANO, Wilhelm Schimmel, 1900 tal.

179951. PIANO, Wilhelm Schimmel, 1900 tal.

Inbygd belysning, längd ca 144 cm.
Nr 46356.

Bruksslitage, ej genomgånget.
Krackelering på pianots topp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr 46356.

Bruksslitage, ej genomgånget.
Krackelering på pianots topp.

Antal besök: 10 242