Auktionshuset Kolonn
Konst
Skulptur
SVEN LUNDQVIST. Läsande man, skulptur, brons. signerad.
179943. SVEN LUNDQVIST. Läsande man, skulptur, brons. signerad.
Höjd ca 15 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 15 cm.
Smärre slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 340