LAMPBORD, 1950-tal.

LAMPBORD, 1950-tal.
179936. LAMPBORD, 1950-tal.

Gulmetall och teak. Höjd 86 cm.

Bruksslitage, brännmärken på skärmen.

Gör en kostnadsfri värdering!
179936. LAMPBORD, 1950-tal.

Antal besök: 940