MORMORSUR, 14k guld samt FICKUR, silver. 1900-tal.

17993. MORMORSUR, 14k guld samt FICKUR, silver. 1900-tal.

Mormorsur, urtavla märkt Waltham, tot höjd ca 4,5 cm.
Fickur, Remontoir Ancre, tot höjd ca 7 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 706