OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna med två papegojor, olja på duk signerad M Thomas 1877.

179863. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna med två papegojor, olja på duk signerad M Thomas 1877.

91 x 61 cm.

Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

91 x 61 cm.

Lagningar.

Antal besök: 2 197