FRITZ SJÖSTRÖM. Landskaps kompostition, olja på duk, monogramsignerad och daterad -61.

17982. FRITZ SJÖSTRÖM. Landskaps kompostition, olja på duk, monogramsignerad och daterad -61.

85 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

85 x 65 cm.

Antal besök: 2 221