VINSKÄNK/-STÄLL för 36 flaskor.

1797852. VINSKÄNK/-STÄLL för 36 flaskor.

Engelsk stil, betsat trä. Sarg, 1 låda. Brickmärkt Victoria Design Skanör. Höjd ca 109, 120 x 45 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken, repor.

Antal besök: 1 811