RAMAR, ett par, 1900-tal.

RAMAR, ett par, 1900-tal.
179757. RAMAR, ett par, 1900-tal.

Motiv från Fryken. Yttermått 40 x 36 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 487