17972. BRICKA, svenskt tenn 1950-tal.

36 x 28 cm.

Bruksslitage.

36 x 28 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Auktionsverket Engelholm
Föremålsnr
17972

Om auktionshuset

Namn
Auktionsverket Engelholm
Momsnr
SE556857280301
Org.nr
556857-2803
Telefon
0431-10606
Hemsida
aveng.se
Adress

Heimdallgatan 42
262 71 Ängelholm
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 2 678