HERRBETJÄNT, på hjul, 1950-tal. Brevetto Italy.

179690. HERRBETJÄNT, på hjul, 1950-tal. Brevetto Italy.

Höjd 105 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 105 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 877