BERT ÖSTERLUND. Fullmåne vid vintersjö med röd stuga, signerad B.Österlund, Olja på duk.

179630. BERT ÖSTERLUND. Fullmåne vid vintersjö med röd stuga, signerad B.Österlund, Olja på duk.

76 x 119 cm.
Mässingsplåt: Bert Österlund f.1912, Oljemålning.

Bert Österlund (1912–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

76 x 119 cm.

Bert Österlund (1912–1981)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 9 888