Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
KJERSTIN HALDEN. Stilleben. Olja på duk. Signerad Halden -94.
17961. KJERSTIN HALDEN. Stilleben. Olja på duk. Signerad Halden -94.
23 x 40 cm.
Färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
23 x 40 cm.
Färgbortfall.
Garpenhus Auktioner
3 702