Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
VILFÅTÖLJ MED FOTPALL, teak, 1960-tal.
179605. VILFÅTÖLJ MED FOTPALL, teak, 1960-tal.
Orangebrun klädsel.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Orangebrun klädsel.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
3 361