FISKFAT, keramik, Thomas Hellström, Nittsjö.

179591. FISKFAT, keramik, Thomas Hellström, Nittsjö.

Polykroma färger. Längd 65 cm.

Bruksslitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Nagg.

Antal besök: 1 228