SLAGBORD MED LÅDOR, fur, 1700/1800-tal.

179555. SLAGBORD MED LÅDOR, fur, 1700/1800-tal.

Bredd 106, höjd 74, längd 45 samt 2 klaffar med längd 70 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 280