JARDINJÄR samt VAS, Jugend, 18/1900-tal.

179523. JARDINJÄR samt VAS, Jugend, 18/1900-tal.

Jardinjär längd 26 cm.
Vas, Rörstrand, höjd 17 cm.

Båda med ålderskrackelyr, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Jardinjär längd 26 cm.
Vas, Rörstrand, höjd 17 cm.

Antal besök: 594