SKÅL i silver. Silverdream. 1900-tal.

179491. SKÅL i silver. Silverdream. 1900-tal.

Höjd, 5 cm
Diameter, 11,5 cm
Stämplat, Silverdream och en otydlig signatur
Vikt, 228 gram.

I behov av puts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, 5 cm
Diameter, 11,5 cm
Vikt, 228 gram.

I behov av puts.

Antal besök: 3 571