FÅTÖLJ, på hjul, avtagbar skinnklädsel, DUX, 1980/90-tal.

179484. FÅTÖLJ, på hjul, avtagbar skinnklädsel, DUX, 1980/90-tal.

Höjd 85cm, bredd 60cm, djup 60cm.

Några fläckar bak på ryggstöd, vid armstöd, i övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Garpenhus Hässleholm
Antal besök: 1 988