BENGT LINDSTRÖM. Färglitografi. Signerad och numrerad 45/300.

179307. BENGT LINDSTRÖM. Färglitografi. Signerad och numrerad 45/300.

Litografiskt tryck på tidning. Bildstorlek 32 x 23 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 848