BORDSLAMPA, mässing och glas, IKEA, 1960-tal.

179272. BORDSLAMPA, mässing och glas, IKEA, 1960-tal.

Höjd ca 49 cm, diameter/fot ca 19 cm. 12 volt Halogen.
Transformator saknas!

El ej funktionstestad, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Transformator saknas!

Garpenhus Hässleholm
Antal besök: 1 386