FIOL, i fodral.

FIOL, i fodral.
179249. FIOL, i fodral.

Stråke medföljer, längd 59 cm.

Slitage, skador, repor, lösa delar medföljer, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
179249. FIOL, i fodral.

Antal besök: 1 189