BORDSUPPSATS, 6 delar, marmor, 1900-talets första hälft.

179240. BORDSUPPSATS, 6 delar, marmor, 1900-talets första hälft.

Skrivställ med bläckhorn och en metallfigurin i form av häst, brevkniv, läskpappersvagga, brevställ samt 2 st ljusstakar.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 144