SÄNGBORD M. HYLLA, 1960-tal.

SÄNGBORD M. HYLLA, 1960-tal.
179225. SÄNGBORD M. HYLLA, 1960-tal.

Teak och vitmålad. Längd 65 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och märken.

Antal besök: 530