HUGO LEPIK. Olja på duk, signerad H. Lepik. Bohuslänska klippor, Göteborg.

179207. HUGO LEPIK. Olja på duk, signerad H. Lepik. Bohuslänska klippor, Göteborg.

64 x 49 cm.

Hugo Lepik (1905–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 49 cm.

Hugo Lepik (1905–2001)

Antal besök: 3 061