RING 14k guld med diamanter samt blå sten, stämplad Br.J., 2000-tal.

179188. RING 14k guld med diamanter samt blå sten, stämplad Br.J., 2000-tal.

Ring med 8 mindre diamanter om tot ca 0,08ct samt blå sten.
Stämplad "Br.J.".
Ringstorlek ca 16.
Vikt 2,5 gram.

Kortad, smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad "Br.J.".
Ringstorlek ca 16.
Vikt 2,5 gram.

Kortad, smärre slitage.

Antal besök: 845