YO JOHANSSON. Olja på duk, signerad Yo Johansson. Båt och sjöbodar.

179179. YO JOHANSSON. Olja på duk, signerad Yo Johansson. Båt och sjöbodar.

27 x 43 cm.

Yo Johansson (1897–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 43 cm.

Yo Johansson (1897–1963)

Antal besök: 3 518