HYLLSYSTEM, "Royal system", Paul Cadovius, Danmark, 1900-talets tredje kvartal.

179097. HYLLSYSTEM, "Royal system", Paul Cadovius, Danmark, 1900-talets tredje kvartal.

Teakfanerat. Två konsoler. Höjd 198 cm. Hyllplan 5 st. Längd 80, bredd 20 cm. Hyllplan. Längd 80, bredd 40 cm. Tidningshylla. Lådsektion. Längd 80, bredd 40, höjd 52 cm. Upphängningskrokar.

Slitage, repor och märken, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 151