AMPEL, keramik, Bo Fajans, Maggie Wibom, 1930-tal.

179073. AMPEL, keramik, Bo Fajans, Maggie Wibom, 1930-tal.

Höjd 14 cm. Diameter 20 cm.

Repor, enstaka glasyrskrap.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14 cm. Diameter 20 cm.

Repor, enstaka glasyrskrap.

Antal besök: 3 410