SÄNGRAMAR, ett par, 90 bredd, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1940-tal.

179068. SÄNGRAMAR, ett par, 90 bredd, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1940-tal.

Fanerade med bl.a björk. Spår efter märkning. Längd ca 195 cm.

Bruksslitage, repor och märken, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 585