STOLAR, 6 stycken, målad plåt och smidesjärn, industridesign, Frankrike.

179051. STOLAR, 6 stycken, målad plåt och smidesjärn, industridesign, Frankrike.

1950/60-tal, stapelbara.

Slitage samt oxiderade.

Gör en kostnadsfri värdering!

1950/60-tal, stapelbara.

Slitage samt oxiderade.

Antal besök: 835