Märkt VDN F555, Solöga E-4
3 st mattallrikar, diameter, 24 cm
5 st djupa tallrikar, diameter, 20,5 cm.
Bruksslitage med repor.
Märkt VDN F555, Solöga E-4
Bruksslitage med repor.