MÅNSKENSAMPEL, handmålat glas och etsad dekor, 1880-tal.

178906. MÅNSKENSAMPEL, handmålat glas och etsad dekor, 1880-tal.

Höj- och sänkbar.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höj- och sänkbar.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 087